ŠATERJEVI DNEVI 2018; Namiznoteniška dvorana IZZIV v objektu DTK

Sre, 05/16/2018 - 05:20 -- zoran
DAN DATUM ZAČETEK Opis prireditve
sobota 19.5.18 09:00 - 14:00 Zaključni turnir Ravenske rekreativne lige
ponedeljek 21.5.18 16:00 - 18:00 Spoznaj se tudi ti z najhitrejšo in najlepšo športno igro; Dan odprtih vrat in prostih namiznoteniških miz 
torek 22.5.18 18:00 -19:00 Praktični prikaz delovanja defibrilatorja
sreda 23.5.18 18:00 2. polfinalna tekma za naslov Državnega prvaka; NTK FUŽINAR INTER DISKONT  I : NTK MARIBOR
sreda 23.5.18 18:00 2. kvalifikacijska tekma za vstop v 1. SNTL; NTK FUŽINAR INTER DISKONT II : NTD KAJUH SLOVAN
četrtek 24.5.18 16:00 Tradicionalni dvoboj v namiznem  tenisu Otroci : Starši

1. TOP za mlajše kadetinje in kadete; 13.5.2018

Pon, 05/14/2018 - 06:02 -- zoran

Griže so bile mesto gostiteljice 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete. V 1. jakostni skupini sta se Polona Horvat in Aljaž Bobek veselila 3. mesta, v 2. jakostni skupini se je Nika Pandev uvrstila na 3. mesto, Rosana Pajer pa na 6. mesto.

3. OT za članice in člane; 12.5.2018

Pon, 05/14/2018 - 05:56 -- zoran

V Puconcih se je 12.5.2018 odvijal 3. OT za članice in člane. Janez Petrovčič in Mitja Horvat sta se uvrstila od 5. do 8. mesta, Darko Jamšek pa od 9. do 16. mesta.

Državno kadetsko prvenstvo 2017/2018

Ned, 05/06/2018 - 16:16 -- zoran

Državno kadetsko prvenstvo 2017/2018 - kadeti posamezno: 1. mesto: Aljaž Godec - kadeti dvojice: 1. mesto: Aljaž Godec in Luka Stražišar; 5.-8. mesto: Leon Veronik in Nino Šegula - kadetinje posamezno: 3.-4. mesto: Nuša Kadiš; 5.-8. mesto: Polona Horvat - kadetinje dvojice: 3.-4. mesto: Polona Horvat in Tina Cafuta; 5.-8. mesto: Nuša Kadiš in Gaja Kobetič - mešane dvojice: 1. mesto: Nuša Kadiš in Mitja Omerzel; 5.-8. mesto: Polona Horvat in Mihael Kocjančič

"slike"

65. Zagiping; 20.-22.4.2018

Pon, 04/23/2018 - 17:11 -- zoran

65. Zagiping; 20.-22.4.2018
Uvrstitve naših igralcev:
- posamezno: kadeti: Aljaž Godec 3.-4. mesto; kadetinje: Nuša Kadiš 5.-8. mesto; mladinci: Luka Breznik 9.-16. mesto
- ekipno: kadeti: Aljaž Godec in Žiga Kristijan Žigon 3.-4. mesto; mladinke: Lea Kadiš in Živa Staniša 3.-4. mesto